Jdi na obsah Jdi na menu
 


CENTRUM ČEHOVICE rozvrh

JÓGA PROSTĚJOV

 

Rozvrh duben-červen 2018

 

JÓGA - DŮLEŽITÉ INFORMACE: 

Všechny jóga-lekce jsou určeny pro zdravé jedince. Nenahrazují lékařskou péči. Svůj zdravotní stav a vhodnost jogové praxe, prosím, konzultujte se svým lékařem či fyzioterapeutem.

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

NEDĚLE

 

 

16,30-17,30

 

 

 

 

 

joga11.jpg

HATHA JÓGA

začátečníci 

Jaromíra

80,-

 

 

 

 

 

 

 

 18-19,30

 

 17,30-19,30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

joga2.jpg

VINYASA JÓGA

začátečníci

 Jaromíra

120,-

 

 

 

joga2.jpgVINYASA JÓGA

začátečníci

 Jaromíra

160,-

 

PROVOZNÍ  UPOZORNĚNÍ K JOGOVÝM LEKCÍM:

Ráda bych vás informovala o jakémsi "provozním řádu" jógacentra Dákiní, který sestává pouze v žádosti o VČASNÝ příchod na lekci (nejdříve však 10 min před). Pozdější příchod vzhledem k dispozicím budovy není možné akceptovat. 

Dákiní je specifické svojí energií, která je nastavená na SDÍLENÍ A PODPORU.  V tomto duchu je před hodinou na pódiu podáván  čaj, kde trávíme krátké sdílení (cca 10min). Toto zastavení se Vás neokrádá o cvičební čas, ale slouží k uvědomnění si změny prostředí, k zasazení se do času a prostoru, který sdílíme, k otevření se a naladění.  

Na hodinu si berte kromě vhodného cvičebního oblečení také svoji jogamatku; v Dákiní je cca 7ks na zapůjčení pro případ zapomenutí nebo pro návštěvníky, kteří si přijdou lekci pouze vyzkoušet.

Před cvičením dodržujte 2 hodiny nejíst, pouze lehká svačinka (ovoce, zelenina) max. 30 min před. Po cvičení se doporučuje jíst opět cca po půl hodině. Doporučuji nepoužívat antiperspiranty - tělo se cvičením detoxikuje, použitím těchto přípravků proces znesnadníte. 

Místnost na cvičení kapacitně pojme 11 lidí,  řaďte prosím kolmo na boční stěny, při čemž jedna stěna je zkosená.

PRÁZDNINOVÉ LEKCE (červenec+srpen) probíhají středy 18-19,30 a neděle 17,30-19,30. Hradí se jednotlivě.

 
 

 

PortrétFacebook

Mail list