Jdi na obsah Jdi na menu
 

CENTRUM OLOMOUC rozvrh

img_2012_08_15_7554.jpg

Rozvrh září-prosinec 2018

Adresa:

8.května 12, Olomouc

 

JÓGA - DŮLEŽITÉ INFORMACE: 

Všechny jóga-lekce jsou určeny pro zdravé jedince. Nenahrazují lékařskou péči. Svůj zdravotní stav a vhodnost jogové praxe, prosím, konzultujte se svým lékařem či fyzioterapeutem.

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

od 7.1.-11.3.2019:

7-8h JÓGA

1110,- (10 lekcí)

Denisa Krejčířová

masazekrejcirova

@gmail.com

775 972 399

www.zivotjakocesta.cz

 

 

 

8,30-9,30

chikung.jpg

Omlazující regenerační cvičení

100,- 

Pavla Vrobelová

vrobelova.pavla

@gmail.com

603 278 335

volno

8-9

joga-12.jpg

HATHA JÓGA

začátečníci 

Jaromíra

400,-

(předplatné

na 5 lekcí

5x80,-)

1 místo volné

 

 

15,30-16,30

16,15-17,45

 16,30-18

16-17,30

chikung.jpg

Omlazující regenerační cvičení

100,- 

Pavla Vrobelová

vrobelova.pavla

@gmail.com

603 278 335

obsazeno

 

 

joga2.jpg

VINYASA JÓGA

 Jaromíra

2080,-

(16x130,-)

obsazeno

 

 

 

 

 

 

 

chikung.jpg

CHIKUNG

pouze na předplatné

pí. Vepřeková

urinkajirinka

@seznam.cz

776 732 676

 

 

 

 

 

joga-12.jpg

HATHA JÓGA

Jaromíra

1950,-

(15x130,-)

obsazeno

 

 

 

 

 

 

18-19,30 

18-19,30 

18,30-20

 18-19,30

kundalini.jpg

KUNDALINI JÓGA

Veronika Kupková

veronika.kupkova27

@gmail.com

776 018 281

kurz 10 lekcí

(od 8.10.2018)

1500,-

obsazeno

 

 

 

 

 

tarot-web-komprim.jpgCESTA DUŠE 

podle ARCHETYPŮ

Jaromíra

(11.9.-18.12.)

3000,-

(5x600,-)

seberozvojový seminář

volno

sm-2.jpg

VNÍMEJ 

SVÉ TĚLO II

pouze na předplatné

Lucie Dorazilová

lucie.dorazilova@

vnimejsvetelo.cz

www.vnimejsvetelo-olomouc.cz

737 610 367

volno

 

joga2.jpg

VINYASA

JÓGA

Jaromíra

1950,-

(15x130,-)

obsazeno

 

 

 

 

Informace k lekcím nabízeným mnou:

Lekce se hradí jako tříměsíční bloky, nelze navštěvovat pouze jednotlivé hodiny. V Dákiní ctíme pravidlo jamy (jogová doporučení pro ovládnutí ega), a sice TAPAS, což znamená SEBEKÁZEŇ. Chceme-li se tedy něčemu naučit nebo si prohlubovat své dosavadní vědomosti, je třeba se dané věci či aktivitě PRAVIDELNĚ VĚNOVAT. Předplatné tedy slouží jako motivace k vaší PRAVIDELNÉ PRAXI.

Předplatné je stanoveno vždy na 3 měsíce a zahrnuje počet týdnů (bez svátků) x cenu za 1 lekci (příspěvek za 90min jógu). Chybíte-li, lze po předchozí domluvě navštívit lekci v jiném dni, pokud bude volné místo-náhrada tedy není samozřejmostí.  Pokud neodchodíte lekce, již uhrazené předplatné se nevrací. Po ukončení čtvrtletí lze nahradit chybějící lekce pouze v prvních dvou týdnech dalšího nového čtvrtletí (neplatí pro poslední čtvrtletí duben-červen, neboť o prázdninách jóga většinou neprobíhá). Na dárkové poukazy se vztahují stejná pravidla. (Pokud vám vážné důvody znemožní navštěvovat předplacené lekce, a neodchodíte žádnou z nich, budou vám vráceny peníze, a to pouze v případě, že na tento fakt neschopnosti navštěvovat lekce UPOZORNÍTE VČAS, tj.v prvním týdnu začínajícího čtvrtletíNa pozdější žádosti nebude brán zřetel.   Je také možné své předplatné přenechat jiné osobě jako náhradu za vás. Děkuji za pochopení.) 

PRÁZDNINOVÉ LEKCE (červenec+srpen) v Olomouci neprobíhají, pouze centrum Čehovice.

Stálé lekce se hradí čtvrtletně (září-prosinec, leden-březen, duben-červen). Při nevyčerpání zaplacené lekce propadají.

Ranní lekce si předplácíte vždy 5 lekcí a máte 7 týdnů na jejich vyčerpání. Při nevyčerpání zaplacené lekce propadají.

Hnědě jsou označeny kurzy, které nemají jogovou náplňPro tyto hodiny platí specifická pravidla. Většinově jsou zaměřeny na seberozvoj v oblasti duchovní stránky osobnosti.

Modře kurzy ostatních lektorů Dákiní.

Omlazující regenerační cvičení s Pavlou:

Uvolnění napětí a stresů v těle. Cvičení a posilování svalů pomocí řízeného vědomého dechu. Celkové protažení, posílení a uvolnění těla. Vedená relaxace. Rozproudění čchi v meridiánech díky jednotlivým cvikům. Přeladění mozkových vln koncentrací. 

Kundalini jóga s Veronikou: 

Učí Kundalini yogu od roku 2013 a první setkání s touto jedinečnou technologií zasáhlo její srdce i duši v r.2008 v Australské Sydney, kde dlouhodobě žila a kde se Kundalini yoga stala každodenní součástí jejího života. Na začátku roku 2013 absolvovala učitelský trénink v Indii, kde měla jedinečnou možnost studovat s první generací žáků Yogiho Bhajana. Ve svých lekcích se snaží vést studenty k poznání skrytých schopností, vnitřní síly a rozvoje intuice. Základním prvkem je naslouchání svému vlastnímu tělu po celou dobu cvičení a soustředění se na svůj vlastní dech. Lekce se skládá s kriyí - daných sestav cvičení, meditace a hluboké relaxace, vše sladěné a doprovázené hudbou a chantováním manter.

Čchi-kung s Jiřinou:

Cvičení vede k udržení dobrého zdraví, harmonizuje a vede k dlouhověkosti. Zesiluje čchi, odstraňuje únavu a stres, zlepšuje prokrvení, posiluje paměť, pomáhá při bolestech páteře, zvyšuje celkovou vitalitu.

Vnímej své tělo s Lucií:

Naší filosofií je naučit lidi vnímat a poznávat sebe sama. Chceme probudit dosud ukrytou vnitřní tělesnou inteligenci a krok za krokem nechat rozeznít přirozený pohyb, bytostné dýchání a svébytnou mysl. Splynutím těchto tří světů v jeden životadárný pramen získáme zdroj síly, psychického i duševního uvolnění. 

Jóga - ranní start pro zdravé tělo i duši – Dech jako klíč od ledna 2019

Jóga jako cesta ke zvědomění vlastního těla  - Cesta ke svobodné mysli skrze pohyb, dech a pozornost. DECH JAKO KLÍČ. V tom, jak sama pojímám "lekce" jógy, se promítá současně můj aktuální stav, praxe a lidé, kteří na ní přijdou, stejně jako nelze dělat univerzální terapii, nelze vést lekci podle přesně daného konceptu. Koncept je důležitý, ale věci jsou v pohybu a to pořád. Pohyb - ne pohyb, pohyb a zkoumání možností těla, současně koncentrace-dech, návrat roztříštěné mysli zpátky k sobě. Přihláška je platná po uhrazení částky plného kurzovného na účet:  1942851153/0800

PROVOZNÍ UPOZORNĚNÍ K JEDNOTLIVÝM LEKCÍM:

Ráda bych vás informovala o jakémsi "provozním řádu" jógacentra Dákiní, který sestává pouze v žádosti o VČASNÝ příchod na lekci (nejdříve však 15 min před). Pozdější příchod vyrušuje počáteční meditaci. Navíc upozorňuji na fakt, že v zájmu zabezpečení vašich osobních věcí bude centrum po zahájení hodiny uzamknuto, a do centra se již nedostanete ani na zvonek. Věřím, že chápete tato opatření, jejichž respektováním projevujeme úctu a toleranci jeden k druhému.

Dákiní je specifické svojí energií, která je nastavená na SDÍLENÍ A PODPORU.  V tomto duchu je před hodinou na pódiu podáván  čaj, kde trávíme krátké sdílení (cca 10min). Toto zastavení se Vás neokrádá o cvičební čas, ale slouží k uvědomnění si změny prostředí, k zasazení se do času a prostoru, který sdílíme, k otevření se a naladění. 

img_2012_08_15_7552.jpg 

Na hodinu si berte kromě vhodného cvičebního oblečení také svoji jogamatku; v Dákiní je cca 8 ks na zapůjčení pro případ zapomenutí nebo pro návštěvníky, kteří si přijdou lekci pouze vyzkoušet.

Před cvičením dodržujte 2 hodiny nejíst, pouze lehká svačinka (ovoce, zelenina) max. 30 min před. Po cvičení se doporučuje jíst opět cca po půl hodině. Doporučuji nepoužívat antiperspiranty - tělo se cvičením detoxikuje, použitím těchto přípravků proces znesnadníte. Upozorňuji, že Dákiní NENÍ VYBAVENO SPRCHOU.

Místnost na cvičení v Olomouci kapacitně pojme 14 lidí, v případě plně obsazených lekcí (13-14) se řaďte prosím kolmo na boční stěny s počtem vždy po šesti/sedmi na každé straně. V případě menšího počtu lidí se řadíme do kruhu.

 
 

 

Portrét


Facebook