Jdi na obsah Jdi na menu
 

CENTRUM PROSTĚJOV rozvrh

Od ledna roku 2017 jsem pro Vás rozšířila služby jógy a terapií také v okrese Prostějov, na níže uvedené adrese rodinného domu, kam jsme se s partnerem v nedávné době přestěhovali.

Je zde pro Vás připraveno celé samostatné patro s prostornou místností na cvičení, místností na terapie a samostatnou toaletou.

cehovice-8338.jpg

 

Rozvrh září-prosinec 2018

 

Adresa:

Čehovice 69

 

JÓGA - DŮLEŽITÉ INFORMACE: 

Všechny jóga-lekce jsou určeny pro zdravé jedince. Nenahrazují lékařskou péči. Svůj zdravotní stav a vhodnost jogové praxe, prosím, konzultujte se svým lékařem či fyzioterapeutem.

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

SOBOTA

 

 

16,30-17,30

 

 9-12

 

 

 

joga11.jpg

HATHA JÓGA

začátečníci

90,-

 

 

joga5.jpg

JÓGA SEMINÁŘ

550,- 

(každou poslední sobotu v měsíci)

 

 

 

18,30-20

 

 18-19,30

 

 

joga2.jpg

VINYASA JÓGA

začátečníci

130,-

 

 

 

 

joga2.jpg

VINYASA JÓGA

začátečníci

130,-

 

 

 

PROVOZNÍ  UPOZORNĚNÍ K JOGOVÝM LEKCÍM:

Ráda bych vás informovala o jakémsi "provozním řádu" jógacentra Dákiní, který sestává pouze v žádosti o VČASNÝ příchod na lekci (nejdříve však 10 min před). Pozdější příchod vzhledem k dispozicím budovy není možné akceptovat. 

Dákiní je specifické svojí energií, která je nastavená na SDÍLENÍ A PODPORU.  V tomto duchu je před hodinou na pódiu podáván  čaj, kde trávíme krátké sdílení (cca 10min). Toto zastavení se Vás neokrádá o cvičební čas, ale slouží k uvědomnění si změny prostředí, k zasazení se do času a prostoru, který sdílíme, k otevření se a naladění.  

podium.jpg

Na hodinu si berte kromě vhodného cvičebního oblečení také svoji jogamatku; v Dákiní je cca 7ks na zapůjčení pro případ zapomenutí nebo pro návštěvníky, kteří si přijdou lekci pouze vyzkoušet.

Před cvičením dodržujte 2 hodiny nejíst, pouze lehká svačinka (ovoce, zelenina) max. 30 min před. Po cvičení se doporučuje jíst opět cca po půl hodině. Doporučuji nepoužívat antiperspiranty - tělo se cvičením detoxikuje, použitím těchto přípravků proces znesnadníte. 

Místnost na cvičení kapacitně pojme 11 lidí,  řaďte prosím kolmo na boční stěny, při čemž jedna stěna je zkosená.

PRÁZDNINOVÉ LEKCE (červenec+srpen) probíhají středy 18-19,30 a neděle 17,30-19,30. Hradí se jednotlivě.

 
 

 

Portrét


Facebook