Jdi na obsah Jdi na menu
 

Cesta MEDITACÍ

Meditace je přirozeným stavem našeho nitra, i když by o tomto tvrzení západní mysl ráda pochybovala. V meditaci se hladina mozku nachází někde kolem 10Hz, při běžném stavu vnímání je frekvence mozkových vln kolem 20Hz.  V takto snížené hladině se zjemňuje smyslové vnímání, utichá běžný tok myšlenek, který označujeme za myšlení, a naše aura se čistí a nabývá na síle. Doplňujeme také životodárnou sílu fyzickým buňkám a podporujeme jejich zdraví. 

Častějším pobýváním v meditační hladině se tento stav přiřadí k nám jako naše běžná součást, což se projeví na celkově zklidněné mysli, větší synchronicitě s rytmem života, lepší intuici a pevnějším zdraví.

carved-2641213_1920.jpg

Za dlouhé roky své meditační praxe a provázení světem jógy jsem se setkávala s velmi kladnými reakcemi na mnou vedené meditace, které lidé pociťují jako hluboké zklidnění a návrat do svého nitra, kde mohou znovuobnovit své síly. V době meditace se stávám jakýmsi tlumočníkem Univerza, na které jsem vyladěná, a tak se danému člověku dostává téměř přesně to, co právě v danou dobu jeho mysl, duše a tělo potřebují naintegrovat.

Tuto schopnost jsem otevřela širší veřejnosti, a tak se nestaly meditace jen součástí mých kurzů seberozvoje a jógových lekcí, ale začala jsem je nabízet jako terapeutickou činnost a pomoc při fyzickém, emočním, mentálním i duševním diskomfortu.

NABÍDKA:

MEDITACE jako součást Vašeho léčebného procesu:

- dnes je již běžně v medicínských kruzích znám jev, že psychický stav pacienta je podstatným  a nepřehlédnutelným faktem, který stojí za celkově úspěšným výsledkem léčby, nebo alespoň za zmírněním potíží náležících k nevratným procesům v těle. Naše psychické rozpoložení je přímo úměrné stavům těla  a naopak. Když se cítíme nepohodlně v těle, trpí naše psyché a nálada nám velmi rychle klesá. Stejně tak necítíme-li se psychicky vyrovnaní, začne na to reagovat i tělo, které při dlouhodobé mentální negativitě či emoční vyčerpanosti začně chřadnout.

Pokud se právě nacházíte ve stavu nemoci či vnitřního diskomfortu, mohu Vám nabídnout jako doplněk k Vaší léčbě meditace, které budou připraveny konkrétně pro Vás. Společně se při osobním setkání či formou internetové komunikace (mail, whatsapp, messenger..apod) potřebuji seznámit s Vaší diagnózou a skrze naladění na Vaši bytost a potřeby těla a duše Vám zprostředkuji meditaci, kterou následně obdržíte jako nahrávku elektronickou formou.  

Cena:

Konzultace: osobní 60min 450,-/  internetová 250,-

Následná nahrávka jedné cca 20-30min meditace: 300,-

 

MEDITAČNÍ KURZY:

- většinou probíhají v zimních měsících a jejich aktuální nabídku naleznete v rozvrzích jednotlivých center

 

NAHRÁVKY ZDARMA:

- můžete mne zkontaktovat pro zaslání nahrávek, které vznikly v průběhu let v rámci jednotlivých kurzů na různá témata. Společně zkusíme vybrat např. meditaci na čakry, na spojení s tělem, na čištění aury, léčení orgánů, relaxaci před spánkem aj.

 
 

 

Portrét


Facebook