Jdi na obsah Jdi na menu
 

Cesta TAROTOVÝCH ARCHETYPŮ

ROZVOJ OSOBNOSTI

Sebepoznávací seminář, jehož matricí jsou VNITŘNÍ ARCHETYPY = soubory vlastností, které v sobě každá člověk uchovává a jejichž rozvinutím zkvalitňujeme svůj každodenní život a radostnější bytí.

V kurzu odhalíte, jakým způsobem s těmito soubory vlastností zacházíte, a naleznete cestu, jak je efektivně využít ve svůj prospěch. Příkladem těchto vlastností  může byt např: CÍSAŘ (schopnost dávat věcem stabilitu a řád), MÁG (schopnost efektivně komunikovat a využívat svých dovedností), MILENCI (schopnost vytvářet harmonické mezilidské vztahy), VŮZ (schopnost utvářet pozitivní změny v životě)..aj. Každému souboru vlastností se  věnujem tři týdny.

tarot-3.jpg

 

Pro účast na kurzu není potřeba žádná předchozí zkušenost s kartamiKaždá bytost má v sobě přirozené intuitivní schopnosti, které zde můžeme společně prohloubit. 

Součástí semináře jsou také meditace na daná témata. 

 

Kurz není výukou karetních výkladů. Klade si za cíl odhalit náš vnitřní svět, ke kterému si přizveme starodávné umění z tarotového světa. Propojením s významem dané karty se Vám  bude po dobu tří týdnů její energie přirozeným způsobem zrcadlit ve Vašem osobním životě. Můžete její působení tedy zažívat v každodenní realitě, a tak si smět uvědomit princip a účinnost daného archetypu chování, které karta zastává.

Díky tomuto schématu budete schopni efektivně využívat vzorce chování pro svůj osobní růst a zkvalitnění života.

CHCI SE KURZU ÚČASTNIT OSOBNĚ:

- právě probíhá pondělní setkávání 18-19,30h, Dákiní Olomouc; s sebou: pohodlné oblečení, tužku, diář. Pokud máte vlastní taroty a chcete s nimi pracovat, noste je s sebou. cena 600,- / 1 archetyp  (= za 3týdny)


CHCI PRACOVAT V POHODLÍ DOMOVA:

- jste součástí skupiny, která je energeticky propojena; podmínkou účasti je mobilní aplikace whatsapp (lze stáhnout i do pc). Průběžně během týdne dostáváte informace a návody pro práci, obdržíte mé výklady/náhledy na Vaší kartu a návod, jak s ní konkrétně Vy můžete účinně pracovat; součástí jsou opět i nahrávky meditací; cena 450,- / 1 archetyp  (= za 3týdny)

Těším se na setkání právě s Vámi...

tarot5.jpg

 
 

 

Portrét


Facebook