Jdi na obsah Jdi na menu
 


O centru Olomouc

 

Milí přátelé, 

 

jistě mnozí z nás vnímají dobu, ve které se pohybujeme, jako nejen velmi náročnou, ale také v jistém ohledu vzrušující. Je krásné i náročné zároveň být v procesu změn, které se každému z nás dějí - bez výjimky. Ovšem - štěstí přeje připraveným, jak tvrdí staré pořekadlo. Abychom byli schopni ustát tolik výrazných událostí a mnohdy nečekaných změn alespoň z části s vírou a nadějí, je někdy třeba, aby se nám dostalo podpory přátel. Často už samotné pobývání v přítomnosti podobně smýšlejících lidí bývá naplněné léčivou silou. Přijala jsem tedy myšlenku nechat vzniknout místu, jež by nás mohlo spojovat, místo pro vzájemné sdílení a růst nás všech.

indian-woman.jpegA tak o prázdninách symbolického roku 2012  začal v centru historické Olomouce vznikat  prostor, který jsem si dovolila  nazvat DÁKINÍ. 

 

Budu naplněna pocitem vnitřního blaha a upřímné radosti, pokud se naše centrum podaří naplnit původní ideou - laskyplné, hojivé a všepřijímající místo podpory a vzájemnosti. 

 

Centrum je uzpůsobeno nejen pro hodiny jógy, ale také pro meditace, kurzy a semináře duchovního charakteru. Budeme se zde setkávat na pravidelných akcích, jako jsou Mystické kruhy žen, semináře Reiki zasvěcení, kurzy práce s kyvadlem a mnohá další. 

 

Prostor je otevřen také jako nabídka pro vaše vlastní aktivity obdobného charakteru, coby prostor k pronájmu. Pokud organizujete podobné akce ve svém zaměření, velmi ráda vám poskytnu jakékoliv další informace k prostorám a tyto zprostředkuji ke vzájemné shodě. 

A proč  DÁKINÍ ? Tento sanskrtský název mne upoutal okamžitě po přečtění jeho významu ve slovníku sanskrtu, kde jsem hledala vhodný název pro nově založené centrum. Učaroval mne charakter ženské energie, který se z něj při vyslovení linul, a věřím, že výběrem tohoto jména podpoříme dobrotu a laskavost ve světě a v každém z nás...  

 

 

"Dákiní"2.jpg

 

 - vrcholně zrealizovaná jogínka 

 

- ženské zosobnění osvícené energie 

 

- ženský energetický princip spojený s vědomostmi, inteligencí a moudrostí 

 

- "ta, která kráčí Nebem" 

- kompletní překonání ega a nevědomosti

 

 

 
 

 

PortrétFacebook

Mail list