Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jmenuji se Jaromíra Janíčková, a přijala jsem dle data narození duchovní jméno Ram Nam Kaur, jež mi bylo přiděleno prostřednictvím Yogiho Bhajana. V překladu toto jméno znamená "Princezna, Lvice Boží, která opakuje jméno Boha a stává se za jedno s ním.." Potenciál tohoto jména umožňuje prožívat čisté, ryzí vědomí Boha v rámci Duše. img_1418.jpg

Má původní profese je zdravotní sestra, a díky nynějšímu povolání, které je mi posláním,  jsem za tuto profesi velmi vděčná. Před několika více lety mi jeden z kamarádů půjčil k přečtení knihu Čtyři dohody-moudrost starých Toltéků, a nevědomky tak odstartoval moji touhu po vzdělávání, poznávání sebe sama, hledání smyslu života, duchovního vývoje a osobního růstu.

Tato několikaletá cesta  mne vedla ke zřejmému cíli - k mé nynější práci, jež sestává ze spirituální, jógové a dotekové terapie, skrze kterou provázím bytosti, hledající Pravdu, náročnými, i méně obtížnými obdobími jejich života.  

Nelituji jediného dne ani minuty prožitých na nové cestě životem, ve které se nevyhnutelně dostáváme do konfrontace s vlastním egem, bolestným objevováním nefungujících vzorců myšlení a jednání a nutností přijmout s definitivní platností fakt, že jedině MY máme odpovědnost za svůj prožitý život, všechny své myšlenky a své vlastní zdraví, které je toho věrným odrazem. 

Na mé životní pouti mne již několik dlouhých let provází můj nejmilovanější.... Můj partner je mi opravdovým Přítelem a věrným Druhem. Když ztrácím rovnováhu, je mou pevnou půdou pod nohama; když přicházím unavená, je náručí, do které mohu vložit  unavené tělo; když tápu a hledám, on je tím majákem, co svítí, aby mne zpět přivolal k sobě samé..  

2011_10_09_9999_33.jpg

  Pokud něco z těchto stránek rezonuje Vašemu nitru, máte rádi příjemné prostředí a hudbu a máte touhu porozjímat nad životem u šálku čaje, velmi ráda se setkám právě s Vámi ...  

 
 

 

PortrétFacebook

Mail list