Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozvrh Dákiní: leden-březen 2018

JÓGA - DŮLEŽITÉ INFORMACE: 

Všechny jóga-lekce jsou určeny pro zdravé jedince. Nenahrazují lékařskou péči. Svůj zdravotní stav a vhodnost jogové praxe, prosím, konzultujte se svým lékařem či fyzioterapeutem.

Informace k lekcím nabízeným mnou:

Lekce se hradí jako tříměsíční bloky, nelze navštěvovat pouze jednotlivé hodiny. V Dákiní ctíme pravidlo jamy (jogová doporučení pro ovládnutí ega), a sice TAPAS, což znamená SEBEKÁZEŇ. Chceme-li se tedy něčemu naučit nebo si prohlubovat své dosavadní vědomosti, je třeba se dané věci či aktivitě PRAVIDELNĚ VĚNOVAT. Předplatné tedy slouží jako motivace k vaší PRAVIDELNÉ PRAXI.

Předplatné je stanoveno vždy na 3 měsíce a zahrnuje počet týdnů (bez svátků) x cenu za 1 lekci (příspěvek za 90min jógu). V předplatném dostáváte  1 lekci ZDARMA. Chybíte-li, lze po předchozí domluvě navštívit lekci v jiném dni, pokud bude volné místo-náhrada tedy není samozřejmostí.  Pokud neodchodíte lekce, již uhrazené předplatné se nevrací. Po ukončení čtvrtletí lze nahradit chybějící lekce pouze v prvních dvou týdnech dalšího nového čtvrtletí (neplatí pro poslední čtvrtletí duben-červen, neboť o prázdninách jóga většinou neprobíhá). Na dárkové poukazy se vztahují stejná pravidla. (Pokud vám vážné důvody znemožní navštěvovat předplacené lekce, a neodchodíte žádnou z nich, budou vám vráceny peníze, a to pouze v případě, že na tento fakt neschopnosti navštěvovat lekce UPOZORNÍTE VČAS, tj.v prvním týdnu začínajícího čtvrtletíNa pozdější žádosti nebude brán zřetel.   Je také možné své předplatné přenechat jiné osobě jako náhradu za vás. Děkuji za pochopení.) 

PRÁZDNINOVÉ LEKCE (červenec+srpen) se hradí JEDNOTLIVĚ. Před každou lekcí se prosím podívejte na web, kde bude poznámka o případném zrušení lekce z důvodu dovolené. Děkuji.

Stálé lekce probíhají po celý školní rok (nikoliv jako 3měsíční kurz) a fungují na bázi již zmíněného 3-měsíčního předplatného (září-prosinec, leden-březen, duben-červen).

Ranní lekce jsou taktéž po celý školní rok, předplácíte si vždy 5 lekcí a máte 7 týdnů na jejich vyčerpání. Při nevyčerpání zaplacené lekce propadají.

Hnědě jsou označeny kurzy, které nemají jogovou náplň. Pro tyto hodiny platí specifická pravidla. Většinově jsou zaměřeny na seberozvoj v oblasti duchovní stránky osobnosti.

Modře kurzy ostatních lektorů Dákiní.

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

 

8-9 

 

 

 

 

joga11.jpg

HATHA JÓGA

začátečníci 

Jaromíra

400,-

(předplatné

na 5 lekcí

5x80,-)

 

 

 

 

 

16,15-17,45

16,15-17,45

 16,30-18

16-17,30

 

cakra4.jpg

ČAKROVÁ JÓGA

Jaromíra

1540,-

(11x140,-)

 obsazeno

 

 

joga2.jpg

VINYASA JÓGA

 mírně pokročilí

Jaromíra

1440,-

(12x120,-)

obsazeno

(1320,- = mínus 1 zrušená lekce minulé čtvrtletí)

chikung.jpg

CHIKUNG

Pí. Vepřeková

776 732 676

 

 

 

 

 

5-elements.jpg

ORGÁNOVÁ JÓGA

Jaromíra

1680,-

(12x140,-)

1 volné misto

 

 

 

 

 

18-19,30 

18,15-19,45 

18,30-20

 18-19,30

 

tarot-web-komprim.jpg

CESTA DUŠE

podle ARCHETYPŮ

Jaromíra

(15.1.-2.4.)

1920,-

(12x160,-)

seberozvojový seminář

volno

porod.jpg

YOGA FLOW PRO TĚHOTNÉ

Olga Machovská

olga.machovska@gmail.com

www.omjoga.cz

777 749 284

volno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sm-2.jpg

VNÍMEJ 

SVÉ TĚLO II

Lucie Dorazilová

lucie.dorazilova@

vnimejsvetelo.cz

www.vnimejsvetelo-olomouc.cz

737 610 367

volno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ashtangayoga.jpg

VINYASA

JÓGA

pokročilí

Jaromíra

1440,-

(12x120,-)

5 míst volných

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENTRUM ČEHOVICE

16,30-17,30

18-19,30

 

 

 

JÓGA PRO ZAČÍNAJÍCÍ

cena jedné lekce 80,- /120,-

Jaromíra

je nutné se na

každou lekci nahlásit

 

 

 

 

 

PROVOZNÍ  UPOZORNĚNÍ K JOGOVÝM LEKCÍM:

Ráda bych vás informovala o jakémsi "provozním řádu" jógacentra Dákiní, který sestává pouze v žádosti o VČASNÝ příchod na lekci (nejdříve však 15 min před). Pozdější příchod vyrušuje počáteční meditaci. Navíc upozorňuji na fakt, že v zájmu zabezpečení vašich osobních věcí bude centrum po zahájení hodiny uzamknuto, a do centra se již nedostanete ani na zvonek. Věřím, že chápete tato opatření, jejichž respektováním projevujeme úctu a toleranci jeden k druhému.

Dákiní je specifické svojí energií, která je nastavená na SDÍLENÍ A PODPORU.  V tomto duchu je před hodinou na pódiu podáván  čaj, kde trávíme krátké sdílení (cca 10min). Toto zastavení se Vás neokrádá o cvičební čas, ale slouží k uvědomnění si změny prostředí, k zasazení se do času a prostoru, který sdílíme, k otevření se a naladění.  

Na hodinu si berte kromě vhodného cvičebního oblečení také svoji jogamatku; v Dákiní je cca 10ks na zapůjčení pro případ zapomenutí nebo pro návštěvníky, kteří si přijdou lekci pouze vyzkoušet.

Před cvičením dodržujte 2 hodiny nejíst, pouze lehká svačinka (ovoce, zelenina) max. 30 min před. Po cvičení se doporučuje jíst opět cca po půl hodině. Doporučuji nepoužívat antiperspiranty - tělo se cvičením detoxikuje, použitím těchto přípravků proces znesnadníte. Upozorňuji, že Dákiní NENÍ VYBAVENO SPRCHOU.

Místnost na cvičení v Olomouci kapacitně pojme 14 lidí, v případě plně obsazených lekcí (13-14) se řaďte prosím kolmo na boční stěny s počtem vždy po šesti/sedmi na každé straně. V případě menšího počtu lidí se řadíme do kruhu.

Místnost na cvičení v Čehovicích kapacitně pojme 11 lidí, zde se vždy řaďte prosím kolmo na boční stěny, při čemž jedna stěna je zkosená.

 
 

 


PortrétFacebook

Mail list