Jdi na obsah Jdi na menu
 


cakra7.jpg

 

KDE: Čehovice 69, okr.Prostějov

KDY: aktuálně dle dohody soboty 9-16h

CENA: 800,-

 

CHARAKTER PRÁCE:

- cca 1x za 2 měsíce sobotní setkání, ve kterém se zabýváme stavem čakry rozborem způsobů chování a myšlení, a vhledem skrze tarotové karty, které společně rozkódováváme. Na základě tohoto rozboru a uvědomění si principu vzorce chování  pak ve Vás může dojít k nastartování nového vnitřního scénáře, podle kterého se následně můžete vést v každodenním životě a situace v něm řešit nově - čímž přepíšete onen starý program v podvědomí.

- meditace, které podporují  schopnost hlubší koncentrace, vcítění a celkové rozšíření vnímání (nahrávky obdržíte domů; jsou typem řízené meditace - v meditaci jste provázeni mým hlasem - můžete tak absolvovat  bezpečný a jednoduchý  vstup do hladiny alfa)

- jogové cvičení na danou čakru (ásany a dechová cvičení podporující zdravý tok energie tělem a  celým čakerným systémem)

- tělové svíce (jejichž přiložením detoxikujeme fyzickou i energetickou složku bytosti; přikládáme na orgány a čakry)

cakra5.jpg

PRINCIP FUNGOVÁNÍ ČAKERNÉHO SYSTÉMU ČLOVĚKA:

Naše tělo je oživováno proudy energií, které zajišťují jeho správné a zdravé fungování. Jakýmsi transformátorem těchto energií jsou energetická centra, čakry, jejichž stav se odráží na našem zdraví, psychickém stavu, schopnostech čelit životním situacím, emoční inteligenci či mentálních pochodech mysli. Zaměřit se na očištění a revitalizaci čaker znamená lépe chápat „nástrahy“ života, nalézt větší sílu jimi korektně procházet, objevit skryté schopnosti vlastního potenciálu a také větší shovívavost k vlastním omylům, ale i chybám druhých.  Výsledkem je prožívání šťastnějšího a smysluplnějšího života, radostných vztahů, pocit vnitřního klidu, intuice a vnitřní síly.

 

1.čakra (mezi konečníkem a pohlavními orgány) – stav dolních končetin, konečník, vše pevné

2.čakra (podbřišek) – močopohlavní systém,  křížová kost, tlusté střevo

3.čakra (pupek) – žaludek, slinivka+slezina, játra, žlučník, střeva, bederní páteř

4.čakra (střed hrudníku) - srdce a oběh.systém, spodní část plic, hrudní páteř, ruce, kůže

5.čakra (krk) - hlasivky, dutina ústní, jícen, horní část plic+průdušnice, krč.páteř

6.čakra (střed čela) - malý mozek, uši+oči+nos, nerv.systém

7.čakra (temeno hlavy) - velký mozek

the-chakras-yoga-poses-for-chakras.jpg

 

 
 

 

PortrétFacebook

Mail list