Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEBEROZVOJ podle Crowleyho archetypů

tarot-3.jpg

Sebepoznávací seminář, jehož matricí jsou tarotová velká  Arkána ukrývající v sobě 21 lidských archetypů, kterými duše ve svém vývoji prochází.

Naším záměrem bude odkrýt stav, ve kterém se tyto archetypy v nás aktuálně nacházejí, a odhalit, jakým způsobem s nimi zacházíme.  

tarot6.jpgKaždé kartě velké Arkány se  věnujemne tři týdny. Pro účast na kurzu není potřeba žádná předchozí zkušenost s kartami. Každá bytost má v sobě přirozené intuitivní schopnosti, které zde můžeme společně prohloubit. Součástí semináře jsou také meditace na dané téma, které budou nahrávány, a které v případě zájmu můžete zdarma obdržet. Seminář není výukou karetních výkladů. Klade si za cíl odhalit náš vnitřní svět, ke kterému si přizveme starodávné umění tarotové magie. Propojením s významem dané karty se Vám  bude po dobu tří týdnů její energie přirozeným způsobem zrcadlit ve Vašem osobním životě. Můžete její působení tedy zažívat v každodenní realitě, a tak si smět uvědomit princip a účinnost daného archetypu chování, které karta zastává.

Díky tomuto schématu budete schopni efektivně využívat vzorce chování pro svůj osobní růst a zkvalitnění života.

 

tarot2b-male.jpg

Osobní účast: každé pondělí 18-19,30h, Dákiní Olomouc;s sebou: pohodlné oblečení, tužku, diář. Pokud máte vlastní taroty a chcete s nimi pracovat, noste je s sebou. cena 480,- / 1 archetyp  (= za 3týdny)
Dálkově: jste součástí skupiny, která je energeticky propojena; podmínkou účasti je mobilní aplikace whatsapp (lze stáhnout i do pc), kde průběžně během týdne dostáváte informace a návody pro práci včetně výkladu Vaší karty a návodu, jak s ní konkrétně Vy můžete účinně pracovat; součástí jsou i nahrávky meditací; cena 360,- / 1 archetyp  (= za 3týdny)

                             Těším se na setkání právě s Vámi...

tarot5.jpg

 
 

 

PortrétFacebook

Mail list