Něco o mě


Jmenuji se Jaromíra Výskalová, a přijala jsem dle data narození duchovní jméno Ram Nam Kaur, jež mi bylo přiděleno prostřednictvím Yogiho Bhajana. V překladu toto jméno znamená "Princezna, Lvice Boží, která opakuje jméno Boha a stává se za jedno s ním.." Potenciál tohoto jména umožňuje prožívat čisté, ryzí vědomí Boha v rámci Duše.

Mé znamení zrození je Ryba, u které se předpokládá, že plave v hloubkách. A možná právě tato vlastnost Ryb, která moji osobnost charakterizuje, mi umožňuje zahlédnout hlubší vrstvy skryté pod povrchem. Mám dar vcítit se téměř do čehokoliv a vynést to napovrch. To, do čeho se vcítit smím, je určeno Vyšší Inteligencí, která dává svůj souhlas či požehnání pro použití těchto schopností, nebo své nedoporučení se do věcí nořit a hledat odpovědi.

Záměrně nepoužívám termín "zakazuje", protože v rámci svobodné vůle je dovoleno určitým způsobem vše. Je na zralosti každého individuálního vědomí, zda slyší/vnímá a následně respektuje určitý Vyšší Řád všech věcí.

Díky této schopnosti poskytuji vhled do situace, který napomáhá rozšiřovat vědomí daného člověka. Jsem schopna dát situaci klienta do širších souvislostí, a tím mu napomoct pochopit podstatu toho, proč mu do života situace vstoupila.

Ve svém soukromém životě mám po svém boku muže, kterého jsem si kdysi v mládí vysnila, a život s ním je víc, než splněný sen. Mám jen jedno velké přání: ať nám je dopřáno strávit společně ještě mnoho let a sdílet všechny velké i malé věci a společně žít obyčejný život, který láska mění v neobyčejný...