Jóga Olomouc


V Olomouci se centrum Dákiní nachází v historické části poblíž náměstí. Svojí polohou umožňuje snadnou dojezdnost, a přitom poskytuje klidné prostředí pro aktivity převážně duchovního charakteru. Toto centrum slouží také na pronájmy a v rámci mojí aktivity zde poskytuji jógové lekce - jak individuální, tak skupinové.

JÓGA - DŮLEŽITÉ INFORMACE:
Všechny jóga-lekce jsou určeny pro zdravé jedince. Nenahrazují lékařskou péči. Svůj zdravotní stav a vhodnost jogové praxe, prosím, konzultujte se svým lékařem či fyzioterapeutem.


Dákiní následuje filosofii jógy (jama a nijama), jejímž jedním doporučením je TAPAS neboli SEBEKÁZEŇ. Z toho důvodu jsou všechny lekce formou kurzů, nelze navštěvovat jednorázové hodiny. Takovou pravidelnou praxí napomáháme fyzickému i duševnímu zdraví, jeho zlepšování a udržování.
Cena v rámci čtvrtletního předplatného činí 100,- (60min) a 140,- (90min). Pakliže si přejete lekci vyzkoušet anebo s sebou vzít kamarádku, cena za 1 lekci je 140,- (60min) a 180,- (90min).
Nevyčerpané předplacené lekce po uplynutí čtvrtletí propadají.
Je nepsaným pravidlem a mojí velkou prosbou, abyste v případě, že se nemůžete na svoji lekci dostavit, mne o tomto předem informovali. Takto mohu účastníkům kurzů v jiném dni nabídnout náhradu ve vašem kurzu, a naopak. Nezaručuji tedy možnost náhrady, ale vždy se o ni snažím.Zpět na úvod