JAKÝ BUDE VÁŠ LETOŠNÍ ROK?


2020 je bezesporu zajímavou kombinací čísel. Z tarotu číslice vypovídají o energii tzv. "POSLEDNÍHO SOUDU", který se schovává pod číslem 20. A to hned 2x. Poslední soud přináší poselství "Ukaž, co ses naučil a já Ti otevřu svou nebeskou bránu". Jinými slovy nám letošní rok umožňuje zúročit, co jsme pochopili a načerpali; čemu jsme připravovali roky před ním úrodnou půdu, to se vyklube napovrch a vykvete. Naopak ukáže zřetelně, a to hned 2x zřetelně, co unikalo naší pozornosti, čemu jsme se vyhýbali nebo nechápali. Je to "zdvižený" prst Vesmíru/Boha říkajíc: "Sem se podívej, tady v Tvém životě chybím, toto neobsahuje mé vědomí, tady se mnou nepočítáš, zde mou sílu nevyužíváš, tady Tvé záměry nesouladí s mými".

Roční výklad využívá astrologických dómů čili životních oblastí jako je práce, vztahy, finance, duševní rozvoj a další.

Osobně taroty využívám pro sebeuvědomnění nikoliv věštbu jako takovou. Pokud se k nám mohou dostat informace s jistým předstihem, pak je to proto, abychom jich využili k možné změně svých postojů. A změním-li postoj, změním svou budoucnost na tu nejlepší možnou.

Výkladem dostanete zprávy o své možné budoucnosti s přesahem pochopení vzorců chování, kterými ji předurčujeme. Společně pak můžeme nalézt, jak a čím ovlivnit věci příští..

Těším se právě na Vás, na adrese ČEHOVICE 69, každé pondělí 9-14h, středa 12-15h, pátek 14-18h.
Cena: 90min 800kč, 120min 1200kč.