Milí přátelé, dovolte, abych vás letošní léto srdečně pozvala na JOGOVOU SARDINII.


Za sluncem, mořem, jógou a hlavně pohodou letíme v červnu, termín přihlášek je do 31.března.

V letáku naleznete kontakt na agenturu, u které se hradí cena letenky dle termínu nákupu, a 30% ceny zájezdu, zbytek se hradí měsíc před odletem. Cena bez dopravy 14 200 Kč obsahuje ubytování, jógu, snídani, transfer z letiště, poplatky za energie a závěrečný úklid. Orientační cena zpáteční letenky je cca 5 000 Kč.

VILLETTE TRILO, jak se nazývá naše příjemné ubytování s bazénem, si můžete prohlédnout na: odkaz

Cena za ubytování je při plné obsazenosti apartmánu pro 2 nebo 4 osoby, při menším počtu se částka rozpočítává mezi stávající počet.

Sardinie, ležící JZ od Itálie ve Středozemním moři, je ostrovem nádherných pláží a průzračného, tyrkysové moře. Od dubna do června je zalitá barvami a vůněmi kvetoucích mimóz, divokých kosatců, narcisů a pivoněk. Má tajemnou, 4 tisíce let starou historii, ovlivněnou kulturou Nuraghů, kteří na ostrově stavěli první kamenné stavby. Ve vnitrozemí se pasou téměř na každém kroku ovce, a tak Sardinie produkuje většinu italského ovčího sýra pecorino romano. Místní kuchyně se skládá z čerstvě ulovených ryb, místních těstovin podobných kuskusu a ovocně svěžího bílého vína Vermentino.

Ostrov Sardinie, video: video - odkaz

Pokud vás láká slunce, moře a jóga, budu se velmi těšit na letní italskou dovolenou s vámi.