KURZY OSOBNÍHO ROZVOJE


TAROT JAKO PRŮVODCE SEBEPOZNÁNÍM

Seminář, jehož matricí jsou VNITŘNÍ ARCHETYPY = soubory vlastností, které v sobě každý člověk uchovává a jejichž rozvinutím zkvalitňujeme svůj každodenní život a radostnější bytí.

V kurzu odhalíte, jakým způsobem s těmito soubory vlastností zacházíte, a naleznete cestu, jak je efektivně využít ve svůj prospěch. Příkladem těchto vlastností může byt např: CÍSAŘ (schopnost dávat věcem stabilitu a řád), MÁG (schopnost efektivně komunikovat a využívat svých dovedností), MILENCI (schopnost vytvářet harmonické mezilidské vztahy), VŮZ (schopnost utvářet pozitivní změny v životě)..aj. Každému souboru vlastností se věnujeme tři týdny.

Pro účast na kurzu není potřeba žádná předchozí zkušenost s kartami. Každá bytost má v sobě přirozené intuitivní schopnosti, které zde můžeme společně prohloubit.

Součástí semináře jsou také meditace na daná témata.

Kurz není výukou karetních výkladů. Klade si za cíl odhalit náš vnitřní svět, ke kterému si přizveme starodávné umění z tarotového světa. Propojením s významem dané karty se Vám bude po dobu tří týdnů její energie přirozeným způsobem zrcadlit ve Vašem osobním životě. Můžete její působení tedy zažívat v každodenní realitě, a tak si smět uvědomit princip a účinnost daného archetypu chování, které karta zastává.

Výhody kurzu:

- dostáváte zpětnou vazbu; nekupujete produkt, platíte si interaktivní přístup čili můj stálý pohled na vaše postoje, odpovědi, názory a dotazy

- určujete si sami čas, kdy k práci zasednete; nepracujete on-line v určitou hodinu, dodržujeme pouze týdenní sekvence lekcí

- víte, kde jste, kam máte jít a co máte dělat; u každého archetypu=vlastnosti víte svůj počáteční stav, znáte cíl a jasný postup, jak se k cíli dostat; na konci tří týdnů vyhodnocujeme společně, jak se nám práce zadařila

Díky tomuto schématu budete schopni efektivně využívat vzorce chování pro svůj osobní růst a zkvalitnění života.

CHCI SE KURZU ÚČASTNIT OSOBNĚ:

- právě probíhá úterní setkávání 18-19,30h, Dákiní Olomouc; s sebou: pohodlné oblečení, tužku, diář. Pokud máte vlastní taroty a chcete s nimi pracovat, noste je s sebou. Cena 600,- / 1 archetyp (= za 3týdny)

CHCI PRACOVAT V POHODLÍ DOMOVA:

- jste součástí skupiny, která je energeticky propojena; podmínkou účasti je mobilní aplikace whatsapp (lze stáhnout i do pc). Průběžně během týdne dostáváte informace a návody pro práci, obdržíte mé výklady/náhledy na Vaši kartu a návod, jak s ní konkrétně Vy můžete účinně pracovat; součástí jsou opět i nahrávky meditací. Cena 450,- / 1 archetyp (= za 3týdny)

Těším se na setkání právě s Vámi...

Zpět na úvod